COVID-19 - Powiatowy Urząd Pracy w Pile


Komunikat

Informacje dot. nowych instrumentów w związku z COVID-19 realizowanych przez Urząd   można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30 pod numerami telefonów 67 215-11-27, 67 286-71-10,  67 215-11-32.

Uprzejmie prosimy o ograniczenie pytań telefonicznych dot. etapu realizacji złożonego wniosku. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Pile skupieni są przede wszystkim na rozpatrywaniu Państwa wniosków i podpisywaniu umów. Państwa zrozumienie w tym zakresie umożliwi sprawne udzielenie pomocy w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Wnioski o udzielenie wsparcia można składać w terminach ogłoszonego naboru w postaci:
  • elektronicznej poprzez platformę praca.gov.pl, co pozwoli na sprawną obsługę sprawy, bez konieczności wizyty w Urzędzie;
  • papierowej do skrzynki podawczej w Punktach Informacyjnych Urzędu w Pile i w Wyrzysku (I piętro), bądź przesłać pocztą na adres Urzędu (aleja Niepodległości 24, 64-920 Piła).

Informujemy, że nabory wniosków ogłaszane będą w kolejnych miesiącach.   

Konsultacje osobiste realizowane są w Urzędzie w Pile – pok. nr 1

Kompletne wnioski są rozpatrywane według kolejności ich złożenia. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości, pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Pile, kontaktują się e-mailowo lub telefonicznie z wnioskodawcami.

Wzory wniosków, umowy oraz zasady udzielania wsparcia dostępne są na naszej stronie internetowej https://pila.praca.gov.pl w zakładce Tarcza Antykryzysowa.
Zachęcamy do elektronicznego składania wniosków.

Profil zaufany można założyć poprzez:
1. elektronicznie za pośrednictwem elektronicznego konta bankowego, PZ Bank
2. rejestrując się na stronie www.epuap.gov.pl. Po zarejestrowaniu się z konta użytkownika należy wysłać wniosek o założenie profilu zaufanego. Po wysłaniu wniosku w terminie do 14 dni w wybranym punkcie potwierdzającym profil należy potwierdzić tożsamość.

Potwierdzenia tożsamości można dokonać w Punkcie Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Pile w godz.:  7.30 - 15.30 – poniedziałek - piątek.

PZ OnLine
3. rozmowę wideo z urzędnikiem, poprzedzoną złożeniem wniosku o wydanie ważnego na 3 miesiące profilu na stronie pz.gov.pl. PZ Rozmowa z konsultantem


Szczegółowe informacje w tym zakresie dostępne na stronie pz.gov.pl

Informacje i działania PUP Piła w związku z COVID-19

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę